Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Боксмоди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Найкращі бокс моди для кожного вейпера

У парінні (вейпінгу) існує багато різних трендів. Бокс мод – це частина електронної сигарети, яка працює від акумуляторів. Тут елемент, який переробляє рідину в пар (атомайзер), знаходиться зовні. Боксмоди дуже популярні серед новачків у вейпінгу та серед досвідчених курців електронних виробів. Купити такі девайси можна у спеціалізованих магазинах. Але в Інтернеті представлені пристрої для ширяння за більш прийнятною вартістю. Купувати їх набагато зручніше на спеціальних веб-сайтах, адже зробити замовлення можна з будь-якої точки України (Київ, Тернопіль, Дніпро, Ужгород та ін.).

Характерні особливості бокс модів

Перші електронні цигарки виробники випускали у вигляді звичайних цигарок. У такий спосіб курцям психологічно легше було перейти на вейпінг. Але згодом акценти змістилися, адже вміст набагато важливіший за зовнішній вигляд. Бокс моди – це модифіковані електронні сигарети прямокутної форми. Вони зовні не схожі на стандартні цигарки. Такі девайси мають безліч переваг:

  1. Довгий час автономної роботи.
  2. Можливість регулювати напругу та потужність. Таким чином ви налаштовуєте інтенсивність куріння, кількість пари, що продукується, тощо.
  3. Підзарядка пристрою здійснюється від мережі або навіть від комп'ютера за допомогою USB-кабелю.
  4. Легкість в управлінні девайсом дозволяє повністю контролювати процес паріння.
  5. Електронне керування захищає пристрій від перегріву та перезарядження. Ви зможете побачити на дисплеї боксмоду багато корисної інформації про стан цієї моделі.
  6. Всі елементи виробу виконані з міцних, якісних, зносостійких матеріалів, на яких не залишаються відбитки, бокс мод зручно розташовується на долоні.

Не має значення, в якому місті країни ви знаходитесь (Харків, Луцьк, Житомир, Полтаву та ін.), адже, відвідавши інтернет-магазин «Fresh-smoke», можна швидко купити бокс моди та спеціальні цигарки за чудовою ціною. Ми поставляємо товар безпосередньо від виробників, а це дозволяє кожному клієнту купувати якісні вироби для вейпінгу ще дешевше. Також наша компанія забезпечує дбайливу доставку боксмоду до Одеси, Львова, Вінниці, Івано-Франківська та інших міст країни. Вам лише необхідно вибрати потрібну модель девайсу та замовити її на сайті.

Вгору