Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

RDTA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Атомайзер RDTA: особливості пристрою

Атомайзер - це одна з головних складових електронної сигарети , яка забезпечує її стабільну роботу та впливає на смакові характеристики. З її допомогою забезпечується перетворення рідини в пару, що імітує сигаретний дим . Пристрій виготовляється у вигляді нагрівального елемента з ніхромової спіралі, яка намотується на гніт з кварцова нитка. Атомайзер RDTA ( Rebuild Driping Tank Atomizer ) _ конструктивної різновидом пристосувань та поєднує в собі особливості моделей RTA та RDA. Його відмінність полягає в тому, що він має стійки ( як у дріпки ) і ємність для рідини ( як у бака). Серед шанувальників такого виду куріння атомайзери RDTA відомі як бакодріпки або дріпкобаки .

Переваги використання гібридних атомайзерів RDTA

Атомайзер RDTA складається з кількох деталей: верхній частини top-cap ( містить обдування), бази зі стійками (для закріплення спіралей та вати ), ємності для рідини . У бак заправляється спеціальний склад, який у процесі паріння змочує вату. Пристрої RDTA можуть бути з різним розташуванням бака: верхнім та нижнім . На сьогоднішній день вони на ринку представлені у великому асортименті , так як користуються попитом серед вейперів . Їх популярність обумовлюється наступними перевагами :

  • більшість таких атомайзерів постачаються декількома спіралями . Їх кількість може регулювати вейпер на свій смак ;
  • багато моделі дозволяють змінювати інтенсивність обдування за допомогою вбудованого регулятора;
  • як стверджують досвідчені вейпери , особливості конструкції RDTA дають можливість повністю передати всі нотки смаку заправляється рідини . У цьому такі моделі не поступаються навіть класичним дріпкам ;
  • наявність бака позбавляє необхідності _ щоразу прокопувати _ рідина . Це не тільки не забирає часу , але й значно спрощує використання електронної сигарети ;
  • атомайзери RDTA мають сучасний стильний дизайн.

В інтернет -магазині Fresh Smoke можна купити вироби бренду iJoy . Продукція даного виробника серед шанувальників вейпінгу користується чудовою репутацією та попитом . Пристрої відрізняються простий експлуатацією , надійністю та сучасним дизайном у стилі Велосіті . Купити атомайзери RDTA можна з доставкою в Київ , Житомир, Львів, Харків , Дніпро , Ужгород та інші міста України .

 

Вгору